אתר מידע לחולים: מחלות לב - הפרעות בקצב הלב, בעריכת פרופ' תרצה פוקס
מחלות לב
ייעוץ רפואי
אקטואליה
חדש באתר

צינטור וירטואלי

"חבר קופת חולים" - שיר סטירי מאת פרופ' דוד מוסקונה

פורומים חדשים

פורום 1:

שאלות ותשובות עם פרופ' פוקס

פורום 2:

פורום חופשי להחלפת רשמים ודעות על מחלות לב, קוצבים, אבלציה והפרעות קצב לב

 

לפרטים נוספים אודות הפורומים...

כדאי לדעת
מה זה אלקטרופיזיולוג?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תנאי שימוש באתר

שימוש באתר זה, ובשירותים המוצעים בו, כפוף לקבלה מוחלטת של הסכם השימוש שלהלן:

האינפורמציה המוגשת באתר זה נועדה לספק אינפורמציה בלבד ואינה בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם רופא או רופא מומחה. התכנים המופיעים באתר נכתבו כשרות לציבור, ונועדו אך ורק על מנת לסייע למשתמש להרחיב את הידע האישי שלו.

החומר המוגש באתר זה הינו על דעתה האישית של הכותבת בלבד, וכמקובל, יש להתייחס לכל התוכן שבאתר בזהירות. אדם הבוחר להשתמש באתר זה כהכנה לקראת פגישת ייעוץ עם רופא או רופא מומחה, עושה זאת תוך ידיעה ברורה כי ייתכן והנסיבות האישיות של מחלתו שונות ומיוחדות. על כן ייתכן והחומר המופיע באתר זה אינו רלוונטי ואינו נכון במקרה הספיציפי שלו. כאמור, יש להתייחס לכל תוכן אתר זה בזהירות המתאימה ובכל מקרה יש להסתמך על ייעוץ רפואי אישי ומקצועי בלבד.

בעת חרום

גם בעת חרום, אין להסתמך על המלצות האתר, אלא יש לפנות לרופא או לחדר מיון של בית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים רבים, עיכוב בפניה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני.

אחריות מקצועית

בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר. כל המידע המוגש באתר זה ניתן "כמות שהוא" (as-is) וללא אחריות מכל סוג שהיא. אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.

המשתמש והמעיין באתר זה עושה זאת על תנאי שהנו מסכים כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי האתר www.heart.co.il או כלפי בעלי האתר, כלפי פרופ' תרצה פוקס, או כלפי כל אחד מהכותבים, העורכים, היועצים והמשתתפים בכתיבת אתר זה. כל שימוש באתר זה או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

זכויות קניין רוחני

כל החומר המופיע באתר זה מוגן על ידי זכויות יוצרים במדינת ישראל ובכל מדינה אחרת שבעולם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציב בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים של אתר זה ללא קבלת הסכמה מפורשת, מראש ובכתב מפרופ' תרצה פוקס.

כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה, לרבות זכויות היוצרים בעיצוב, בקוד המחשב המפעיל את האתר ובכל קובץ: גרפי, טקטסטואלי או מולטימדיה המצויים באתר, (להלן " התכנים") הינן של פרופ. תרצה פוקס, אלא אם צוין אחרת.

סימנים רשומים של חברות מסחריות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים . מאמרים ותכנים מסויימים אשר צויין כי נלקחו ממקורות אחרים שייכים לבעליהם החוקיים. חלק מהתכנים אשר נלקחו ממקורות אחרים נלקחו תוך שימוש ב- "Fair use act" ועל פי כללי חוק זה.

פנו אלינו בהערות

אנו מקפידים על קיום הוראות החוק ומכבדים את זכותם של משתמשי האתר ואחרים לפרטיות ולשם טוב. אנא פנו אלינו באם הנכם סבורים כי פורסם באתר תוכן הפוגע בכם מטעם כלשהו. אנו נשתדל לטפל בפנייתכם בהקדם, ובמידת הצורך נתקן את הטעון תיקון. פניות כאמור ניתן להעביר אלינו בדואר אלקטרוני.

 

חזרה לראש הדף

ייעוץ רפואי אישי
בי"ח אסף הרופא:
(08) 977-9730
מרפאה פרטית:
(03) 616-4042
איור רפואי - הלב האלקטרופיזולוג הוא מומחה למחלות לב, אשר בנוסף למומחיותו בקרדיולוגיה, התמחה גם במערכת החשמלית של הלב ובהפרעות קצב הלב